آخرین بروز رسانی قیمت ها 1401/09/08 سه شنبه
سبد خرید

 1. صفحه نخست سایت
 2. لاتین
 3. علوم دارویی و سم شناسی - Pharmacology & Toxicology
 4. علوم دارویی و سم شناسی - Pharmacology & Toxicology ناشر springer

سایر محصولات مرتبط

(3 )

دانلود کتاب Botulinum Toxin Therapy

کد فایل کتاب: 187629

Botulinum Toxin Therapy

سم درمانی بوتولینوم

در زمینه ای که به سرعت در حال پیشرفت است، درمان با سم بوتولینوم، هم پزشکان و هم محققین پایه را با جدیدترین علم در مورد ساختار و عملکرد سموم بوتولینوم و استفاده از این سموم برای درمان طیف گسترده ای از بیماری ها ارائه می دهد. بخش 1 دانلود کتاب به بررسی علوم پایه سموم بوتولینوم از جمله پیشرفت در درک ما از ساختار مولکولی و مکانیسم اثر سموم بوتولینوم می پردازد.

افست = اورجینال           چاپ تمام رنگی       کاغذ 80 گرمی اندونزی       جلد سخت / ته دوخت / سیمی

*بهترین کیفیت افست را از ما بخواهید*

تضمین کیفیت و گارانتی بازگشت هزینه
موجود نیست


Botulinum Toxin Therapy

سم درمانی بوتولینوم

 

در زمینه ای که به سرعت در حال پیشرفت است، درمان با سم بوتولینوم، هم پزشکان و هم محققین پایه را با جدیدترین علم در مورد ساختار و عملکرد سموم بوتولینوم و استفاده از این سموم برای درمان طیف گسترده ای از بیماری ها ارائه می دهد. بخش 1 دانلود کتاب به بررسی علوم پایه سموم بوتولینوم از جمله پیشرفت در درک ما از ساختار مولکولی و مکانیسم اثر سموم بوتولینوم می پردازد. این بخش همچنین در مورد ساخت و فرمولاسیون سموم بوتولینوم برای استفاده بالینی و توسعه سموم درمانی جدید برای آینده بحث می کند. بخش 2 استفاده از سموم بوتولینوم را در عمل بالینی مرور می کند. این مقاله در مورد فارماکولوژی بالینی داروهای سم بوتولینوم و استفاده از آنها در طیف گسترده ای از شرایط بالینی از جمله سردرد، اسپاسم، درد، اختلالات دستگاه تناسلی و دستگاه گوارش، استرابیسم و زیبایی پزشکی بحث می کند.

In a rapidly progressing field, Botulinum Toxin Therapy provides both clinicians and basic researchers with the latest science on the structure and function of botulinum toxins and the use of these toxins to treat a wide variety of diseases. Part 1 of the book reviews the basic science of botulinum toxins including advances in our understanding of the molecular structure and mechanism of action of botulinum toxins. This section also discusses the manufacturing and formulation of botulinum toxins for clinical use and the development of novel therapeutic toxins for the future. Part 2 reviews the use of botulinum toxins in clinical practice. It discusses the clinical pharmacology of botulinum toxin drugs and their use in a wide variety of clinical conditions including headache, spasticity, pain, disorders of the genitourinary and gastrointestinal tract, strabismus, and medical aesthetics.

Product details

 • Hardback | 289 pages
 • 155 x 235 x 15.24mm | 647g
 • Cham, Switzerland
 • English
 • 1st ed. 2021
 • 30 Tables, color; VIII, 289 p.
 • 3030663051
 • 9783030663056

دانلود کتاب Botulinum Toxin Therapy


دانلود کتاب Botulinum Toxin Therapy

دانلود کتاب Botulinum Toxin Therapy

سایر محصولات مرتبط

پرفروش های لاتین/علوم دارویی و سم شناسی - Pharmacology & Toxicology