آخرین بروز رسانی قیمت ها 1401/09/12 شنبه
سبد خرید

 1. صفحه نخست سایت
 2. لاتین
 3. آسیب شناسی و علوم آزمایشگاهی - Pathology & Laboratory
 4. آسیب شناسی و علوم آزمایشگاهی - Pathology & Laboratory ناشر springer

سایر محصولات مرتبط

(2 )

دانلود کتاب A Case-Based Guide to Neuromuscular Pathology

کد فایل کتاب: 187662

A Case-Based Guide to Neuromuscular Pathology

یک راهنمای مبتنی بر مورد آسیب شناسی عصبی عضلانی

این دانلود کتاب یک راهنمای عملی برای زمینه آسیب شناسی عصبی عضلانی از جمله عضلات ، عصب محیطی و بیوپسی های پوستی با تفسیر بیوپسی ارائه می دهد. این دانلود کتاب به سه بخش تقسیم می شود ، با فصول مقدماتی شروع می شود که نشانه ها و روش های بیوپسی عضلات ، عصب و پوست را مرور می کند ، بافت شناسی عضلانی و عصبی طبیعی و آسیب شناسی عضلات و عصب مشترک. 28 فصل مورد میوپاتی در قسمت 2 و 11 فصل نوروپاتی در قسمت 3 ویژگی های بالینی و پاتولوژیک بسیاری از بیماری های عصبی عضلانی را نشان می دهد ، نشانه ها و آب و برق بیوپسی ها را نشان می دهد ، در مورد تشخیص دیفرانسیل بالینی و پاتولوژیک بحث می کند ، مدیریت بیماری فردی را به روز می کند و به مرواریدهای بالینی و آسیب شناسی مربوط به هر مورد خلاصه می شود.

افست = اورجینال           چاپ تمام رنگی       کاغذ 80 گرمی اندونزی       جلد سخت / ته دوخت / سیمی

*بهترین کیفیت افست را از ما بخواهید*

تضمین کیفیت و گارانتی بازگشت هزینه
موجود نیست


A Case-Based Guide to Neuromuscular Pathology

یک راهنمای مبتنی بر مورد آسیب شناسی عصبی عضلانی

 

این دانلود کتاب یک راهنمای عملی برای زمینه آسیب شناسی عصبی عضلانی از جمله عضلات ، عصب محیطی و بیوپسی های پوستی با تفسیر بیوپسی ارائه می دهد. این دانلود کتاب به سه بخش تقسیم می شود ، با فصول مقدماتی شروع می شود که نشانه ها و روش های بیوپسی عضلات ، عصب و پوست را مرور می کند ، بافت شناسی عضلانی و عصبی طبیعی و آسیب شناسی عضلات و عصب مشترک. 28 فصل مورد میوپاتی در قسمت 2 و 11 فصل نوروپاتی در قسمت 3 ویژگی های بالینی و پاتولوژیک بسیاری از بیماری های عصبی عضلانی را نشان می دهد ، نشانه ها و آب و برق بیوپسی ها را نشان می دهد ، در مورد تشخیص دیفرانسیل بالینی و پاتولوژیک بحث می کند ، مدیریت بیماری فردی را به روز می کند و خلاصه می شود. مرواریدهای بالینی و آسیب شناسی مربوط به هر مورد.

یک راهنمای مبتنی بر مورد برای آسیب شناسی عصبی عضلانی به عنوان یک مرجع ضروری برای متخصصان مغز و اعصاب و آسیب شناسان که به دنبال درک کاربرد بیوپسی های عضلانی ، عصب و پوست هستند ، عمل خواهد کرد. این دانلود کتاب همچنین به ساکنان عصب شناسی ، همراهان عصبی عضلانی و همراهان نوروپاتولوژی در تهیه سؤالات مربوط به آسیب شناسی عضلات و عصب در معاینات ضمن خدمت و هیئت مدیره کمک خواهد کرد.

This book provides a practical guide to the field of neuromuscular pathology including muscle, peripheral nerve, and skin biopsies with biopsy interpretation. Divided into three parts, the book begins with introductory chapters that review muscle, nerve, and skin biopsy indications and procedures, normal muscle and nerve histology, and common muscle and nerve pathology. The 28 myopathy case chapters in Part 2 and 11 neuropathy case chapters in Part 3 illustrate the clinical and pathological features of many neuromuscular diseases, demonstrate the indications and utilities of biopsies, discuss clinical and pathological differential diagnosis, update the individual disease management, and summarize pertinent clinical and pathology pearls for each case.

A Case-Based Guide to Neuromuscular Pathology will function as an indispensable reference for neurologists and pathologists looking to understand the utility of muscle, nerve, and skin biopsies. This book will also aid neurology residents, neuromuscular fellows and neuropathology fellows in preparing for questions related to the muscle and nerve pathology in their in-service and board exams.

Product details

 • Paperback | 408 pages
 • 155 x 235 x 16.51mm | 869g
 • Cham, Switzerland
 • English
 • 1st ed. 2020
 • 96 Tables, color; 96 Illustrations, color; 3 Illustrations, black and white; XIV, 408 p. 99 illus., 96 illus. in color.
 • 3030256812
 • 9783030256814
 • 3,765,899

دانلود کتاب A Case-Based Guide to Neuromuscular Pathology


دانلود کتاب A Case-Based Guide to Neuromuscular Pathology

دانلود کتاب A Case-Based Guide to Neuromuscular Pathology

سایر محصولات مرتبط

پرفروش های لاتین/آسیب شناسی و علوم آزمایشگاهی - Pathology & Laboratory