آخرین بروز رسانی قیمت ها 1401/09/08 سه شنبه
سبد خرید

 1. صفحه نخست سایت
 2. لاتین
 3. جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات - Neurological and Spine Surgery
 4. جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات - Neurological and Spine Surgery ناشر springer

سایر محصولات مرتبط

(6 )

دانلود کتاب Atlas of Clinical Cases on Brain Tumor Imaging

کد فایل کتاب: 187685

Atlas of Clinical Cases on Brain Tumor Imaging

اطلس موارد بالینی در تصویربرداری تومور مغز

این دانلود کتاب موارد بالینی تومورهای مغزی را ارائه و تجزیه و تحلیل می کند و از طبقه بندی ارائه شده توسط WHO در سال 2016 پیروی می کند. پس از فصل های مقدماتی که ادبیات بین المللی را در مورد این موضوع مرور می کنند ، پیشرفت های انجام شده در کلیه روشهای تصویربرداری (به ویژه رزونانس مغناطیسی و توموگرافی کامپیوتری) بررسی می شود. تمام یافته های رادیولوژیکی با تعداد زیادی از تصاویر و توضیحات مختصر تکمیل می شوند.

افست = اورجینال           چاپ تمام رنگی       کاغذ 80 گرمی اندونزی       جلد سخت / ته دوخت / سیمی

*بهترین کیفیت افست را از ما بخواهید*

تضمین کیفیت و گارانتی بازگشت هزینه
موجود نیست


Atlas of Clinical Cases on Brain Tumor Imaging

اطلس موارد بالینی در تصویربرداری تومور مغز

 

این دانلود کتاب موارد بالینی تومورهای مغزی را ارائه و تجزیه و تحلیل می کند و از طبقه بندی ارائه شده توسط WHO در سال 2016 پیروی می کند. پس از فصل های مقدماتی که ادبیات بین المللی را در مورد این موضوع مرور می کنند ، پیشرفت های انجام شده در کلیه روشهای تصویربرداری (به ویژه رزونانس مغناطیسی و توموگرافی کامپیوتری) بررسی می شود. تمام یافته های رادیولوژیکی با تعداد زیادی از تصاویر و توضیحات مختصر تکمیل می شوند. اطلاعات بالینی به عنوان بخشی از بحث مورد ، مانند ویژگی ها و تشخیص افتراقی تومورها ارائه می شود. همبستگی های رادیولوژیکی-پاتولوژیک توضیحات مربوط به هر مورد بالینی را نشان می دهد. به عنوان یک راهنمای مرجع سریع و مصور برای ساکنان رادیولوژی و دانشجویان پزشکی ، این اطلس نشانگر به روزترین و به روزترین دانلود کتاب مرجع تمرین در زمینه تومور مغز است .

This book presents and analyzes clinical cases of brain tumors and follows the classification provided by the WHO in 2016. After introductory chapters reviewing the international literature on the topic, the advances made in all imaging modalities (especially Magnetic Resonance and Computed Tomography) are examined.All radiological findings are supplemented with a wealth of images and brief explanations. The clinical information is given as part of the case discussion, as are the characteristics and differential diagnosis of the tumors. Radiologic-pathologic correlations round out the description of each clinical case.Intended as a quick and illustrative reference guide for radiology residents and medical students, this atlas represents the most up-to-date, practice-oriented reference book in the field of Brain Tumor Imaging.

Product details

 • Hardback | 331 pages
 • 178 x 254 x 19.56mm | 1,106g
 • Cham, Switzerland
 • English
 • 1st ed. 2020
 • 40 Tables, color; 80 Illustrations, color; 158 Illustrations, black and white; VIII, 331 p. 238 illus., 80 illus. in color.
 • 3030232727
 • 9783030232726

دانلود کتاب Atlas of Clinical Cases on Brain Tumor Imaging


دانلود کتاب Atlas of Clinical Cases on Brain Tumor Imaging

دانلود کتاب Atlas of Clinical Cases on Brain Tumor Imaging

سایر محصولات مرتبط

پرفروش های لاتین/جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات - Neurological and Spine Surgery