آخرین بروز رسانی قیمت ها 1401/09/08 سه شنبه
سبد خرید

 1. صفحه نخست سایت
 2. لاتین
 3. جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات - Neurological and Spine Surgery
 4. جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات - Neurological and Spine Surgery ناشر springer

سایر محصولات مرتبط

(4 )

دانلود کتاب Atlas of Surgical Therapy for Migraine and Tension

کد فایل کتاب: 187695

Atlas of Surgical Therapy for Migraine and Tension

اطلس درمانی جراحی برای میگرن و تنش

رویکردهای میدان پیچیده سردرد مزمن به سرعت در حال تحول است. بر این اساس ، این حجم به موقع و به خوبی بیان شده توضیحی عمیق از کلیه گزینه های جراحی در حال حاضر در دسترس برای درمان میگرن و سردرد (MH) ارائه می دهد. با بیش از 300 چهره با کیفیت بالا ، و توسط یک هیئت بین المللی از متخصصان نوشته شده است ، این نسخه اول اطلس از جراحی درمانی برای میگرن و سردرد از نوع تنش ، دستورالعمل های دقیق و گام به گام در مورد نحوه انجام حالت را ارائه می دهد.

افست = اورجینال           چاپ تمام رنگی       کاغذ 80 گرمی اندونزی       جلد سخت / ته دوخت / سیمی

*بهترین کیفیت افست را از ما بخواهید*

تضمین کیفیت و گارانتی بازگشت هزینه
موجود نیست


Atlas of Surgical Therapy for Migraine and Tension

اطلس درمانی جراحی برای میگرن و تن

 

رویکردهای میدان پیچیده سردرد مزمن به سرعت در حال تحول است. بر این اساس ، این حجم به موقع و به خوبی بیان شده توضیحی عمیق از کلیه گزینه های جراحی در حال حاضر در دسترس برای درمان میگرن و سردرد (MH) ارائه می دهد. با بیش از 300 چهره با کیفیت بالا ، و توسط یک هیئت بین المللی از متخصصان نوشته شده است ، این نسخه اول اطلس از جراحی درمانی برای میگرن و سردرد از نوع تنش ، دستورالعمل های دقیق و گام به گام در مورد نحوه انجام حالت را ارائه می دهد. تکنیک های جراحی MH از هنر ، ضمن بررسی موضوعات مربوط به آناتومیک و پیامدهای آنها برای درمان. با توجه به ماهیت بین رشته ای درمان میگرن ، این دانلود کتاب یک منبع ارزشمند برای پزشکان MH از جراح پلاستیک مقیم گرفته تا جراح مغز و اعصاب و متخصص مغز و اعصاب و متخصصان مراقبت های بهداشتی در زمینه های مختلف پزشکی بالینی را اثبات می کند.

The approaches to the complex field of chronic headache are rapidly evolving; accordingly, this timely and well-illustrated volume offers an in-depth description of all currently available surgical options for the treatment of migraine and headache (MH). With more than 300 high-quality figures, and written by an international panel of experts, this first edition of the Atlas of Surgical Therapy for Migraine and Tension-Type Headache, provides detailed, step-by-step instructions on how to perform state-of-the-art MH surgical techniques, while reviewing relevant anatomical issues and their implications for treatment. In light of the interdisciplinary nature of migraine treatment, this book will prove an invaluable resource for MH practitioners from the resident plastic surgeon to the neurosurgeon and neurologist, and health care professionals across various fields of clinical medicine.

Product details

 • Hardback | 138 pages
 • 210 x 279 x 10.16mm | 842g
 • Cham, Switzerland
 • English
 • 1st ed. 2020
 • 220 Tables, color; 245 Illustrations, color; 8 Illustrations, black and white; XII, 138 p. 253 illus., 245 illus. in color.
 • 3030295044
 • 9783030295042

دانلود کتاب Atlas of Surgical Therapy for Migraine and Tension


دانلود کتاب Atlas of Surgical Therapy for Migraine and Tension

دانلود کتاب Atlas of Surgical Therapy for Migraine and Tension

سایر محصولات مرتبط

پرفروش های لاتین/جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات - Neurological and Spine Surgery